Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

1. Giriş

Bu Kullanım Şartları, Codementors (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) kullanımınızı yönetmektedir. Siteyi kullanarak, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmamalısınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

Bu Sitede bulunan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, ikonlar, görüntüler, ses dosyaları, video dosyaları ve yazılım dahil) FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret ve/veya lisans verenlerine aittir ve ulusal ve uluslararası fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.

3. Kullanım Lisansı

a. Site, kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için size sınırlı, geri alınabilir, kişisel bir lisans verir. b. Bu lisans, aşağıdakileri yapma hakkını vermez: i. İçeriği değiştirmek veya kopyalamak; ii. Ticari amaçlar için içeriği kullanmak; iii. Herhangi bir ticari marka veya telif hakkı bildirisini silmek; iv. Başka bir sunucuya veya ağa bağlı bir depolama sistemine içeriği aktarmak.

4. Sorumluluk Reddi

Site ve içeriği “olduğu gibi” sunulur. FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret, Site’nin kullanımının kesintisiz veya hata olmadan olacağını garanti etmez.

5. Sınırlı Sorumluluk

FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret, Site kullanımınızdan kaynaklanan dolaylı, tesadüfi, özel, cezai veya sonuçsal zararlar için sorumlu tutulamaz.

6. Kullanıcı Yükümlülükleri

a. Siteyi yasa dışı veya yetkisiz amaçlar için kullanmayacaksınız. b. Site üzerinde herhangi bir zararlı kod yaymayacaksınız. c. Üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyecek şekilde davranacaksınız.

7. Değişiklikler

FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret, bu Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

8. İletişim

Kullanım Şartlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.