Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satıcı Bilgileri:

Ünvan: FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret
Adres: [Satıcı adresi]
E-posta: [Satıcı e-posta adresi]
Telefon: [Satıcı telefon numarası]

Alıcı Bilgileri:

Alıcının adı, soyadı ve iletişim bilgileri satın alma işlemi sırasında verilen bilgiler esas alınarak doldurulur.

1. Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait www.codementors.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı dijital eğitim içeriklerinin satışı ve teslimatı ile ilgili olarak Tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

2. Sözleşme Konusu Ürün/Ürünler

  • Ürün Tanımı: [Ürün adı/ders adı]
  • Satış Fiyatı: [Fiyat]
  • Ödeme Şekli: [Ödeme şekli]
  • Erişim Süresi: [Erişim süresi]

3. Genel Şartlar

3.1. Alıcı, satışa konu dijital içeriğin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul eder.

3.2. Sözleşme konusu ürünler, Alıcı’nın siparişini takiben elektronik ortamda, Alıcı’nın üyelik hesabına tanımlanacak şekilde teslim edilir.

3.3. Sözleşme konusu ürün, Alıcı tarafından ödemenin tamamlanması akabinde Alıcı’ya erişim hakkı sağlanır.

3.4. Alıcı, sözleşme konusu ürünün bilgisayar ve internet ortamında kullanımı ile ilgili gerekli sistem gereksinimlerini karşıladığını kabul eder.

3.5. Alıcı, satın aldığı dijital içeriğin kendisi tarafından kullanılacağını ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder.

4. Cayma Hakkı ve İade Koşulları

4.1. Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine elektronik ortamda teslim edilmesinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Ancak, dijital içeriğin teslim edilmesiyle birlikte cayma hakkı kaybedilir.

4.2. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Satıcı’ya yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirimde bulunulması ve ürünün Satıcı tarafından sunulan şartlara uygun olarak kullanılmamış olması gerekir.

4.3. Cayma hakkının kullanılması halinde, Alıcı’nın satın alma işlemine ilişkin ödemeleri, ürün bedeli Alıcı’ya 14 gün içinde iade edilir.

5. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak ihtilaflarda, Satıcı’nın bağlı olduğu [Tüketici Hakem Heyeti] ile [Satıcı’nın adresinin bulunduğu yerdeki Tüketici Mahkemeleri] yetkilidir.

6. Yürürlük

Alıcı, işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin tüm koşullarını kabul ettiğini ve sözleşme konusu ürünü satın aldığını teyit eder. Sözleşme, Alıcı’nın elektronik ortamda siparişi tamamlaması ve Satıcı tarafından siparişin onaylanması ile yürürlüğe girer.

Tarih: [Sözleşme tarihi]

Alıcı: [Alıcı Adı Soyadı]
Satıcı: FF Bilişim Yayıncılık Prodüksiyon Ticaret